Doprava a platba

DOBIERKA UPS (hotovosť)

Najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte v hotovosti až pri prevzatí tovaru vodičovi kuriérskej spoločnosti UPS. Vždy si prosím pripravte potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky.

- pri nákupe tovaru do 80 € s DPH za dopravu tovaru zaplatíte len 3,50 € s DPH  
- pri nákupe tovaru nad 80 € s DPH máte dopravu ZADARMO!

Tovar Vám bude dodaný v pracovných dňoch kuriérskou službou na dobierku (platba v hotovosti pri preberaní tovaru) na adresu dodania za podmienky že je tovar skladom. V prípade odoslania objednávky do 15:00 Vám tovar doručíme do 48 hodín.
 

BANKOVÝ PREVOD (platba vopred)

Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol.  Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.

 pri nákupe tovaru do 80 € s DPH za dopravu tovaru zaplatíte len 3,50 € s DPH  
- pri nákupe tovaru nad 80 € s DPH máte dopravu ZADARMO!

V prípade pokiaľ sa dostupnosť tovaru predpokladá o viac ako 3 dni, tovar nie je nutné uhradiť ihneď ale až po jeho naskladnení o čom Vás budeme ihneď informovať

PLATOBNÉ ÚDAJE (pre bankový prevod)

Názov banky: Tatra Banka
Názov účtu: iDcomp 

IBAN: SK7811000000002923881546
Číslo účtu:  2923881546 / 1100

SWIFT: TATRSKBX

Variabilný symbol: (číslo Vašej objednávky)
Konštantný symbol: 0008
Poznámka: (Vaše meno, príp. názov firmy) 

 

Neprehliadnite - bez úhrady nie je možné Vašu objednávku expedovať prípadne zaručiť rezerváciu tovaru na viacero dní pre Vás. Tovar je rezervovaný maximálne 5 nasledujúcich dni od Vašej objednávky. Bankový prevod môže trvať od 1 do 3 dní. Ak vykonáte prevod v rámci Tatra Banky, rovnako ako pri vklade v hotovosti priamo v banke, sa prevod zvyčajne realizuje do niekoľkých minút po zadaní prevodného príkazu.